1 / 3
2 / 3
3 / 3

sobota, 9 lutego 2019

Zwięźle i na temat... #5 — Seriale [103-106]

    Dzieńdoberek!
    Przychodzimy do was z kolejnym postem tematycznym. :D Tym razem, jak widzicie po tytule dotyczy on seriali. Udało nam się przygotować trochę prac, dlatego nie przedłużam i zapraszam do oglądania prac. :)

Netka
Szablony
Ode mnie tym razem skromnie, bo udało mi się zrobić tylko jeden szablon... Ale jestem z niego zadowolona. Dotyczy on Gry o Tron, mamy na nim Jona Snowa i... Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. Kto też czeka na ósmy sezon? ;)
Nagłówki

Whisper
szablony

podgląd/pobierz

Kaolia
Nagłówki
Through the time by Kaolia
00Ezra by Kaolia
The Queen by Kaolia
Accola by Kaolia
Szablony

Pod tym postem nie składamy zamówień!

5 komentarzy:

 1. Nie wszystkie seriale, które były inspiracją dla prac, kojarzę, widziałam jeszcze mniej, ale właściwie wszystko mi się podoba – cudowne jest to, co robicie. :) Ale jeśli mam wybrać jednego ulubieńca, to będzie to nagłówek z The End of the F***ing World. ❤
  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwróciłam uwagę jedynie na szablony i nagłówki z seriali, które oglądałam i niesamowicie mi się spodobały :) Zapewne gdybym kojarzyła więcej tytułów, więcej prac skradłoby moje serce ;)

  W sumie rozbawił mnie szablon z "How I Met Your Mother". "Wait for it" może być złą wróżbą dla czytelników bloga ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za opinię! :D To z ciekawości, które oglądałaś? ;)

   Usuń
  2. Tylko trzy. Gra o tron, Przyjaciele i wspomniane już, Jak Poznałem Waszą Matkę. Może to jest wróżba na ten rok, że trzeba zmarnować trochę czasu i obejrzeć kolejne :D

   Usuń